KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 8838596
nr 883 8596
Dalahäst
modell äldre, höjd: 20, längd: 19
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 mars 2014
kl 19:14:46
400 kr
400 kr
600 kr
600 kr